Osiedle Wygoda

NOWOCZESNE OSIEDLE WŚRÓD ZIELENI

Osiedle Wygoda

DEWELOPER Z TRZYDZIESTOLETNIM DOŚWIADCZENIEM

Osiedle Wygoda

WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA

Mieszkania

Osiedle Wygoda

Osiedle Wygoda to pierwsze osiedle w Oleśnie realizowane kompleksowo przez jednego dewelopera z zupełnie nowym układem dróg i infrastrukturą.

Cały kompleks obejmuje budowę kilkudziesięciu domów jednorodzinnych, dwóch ciągów budynków w zabudowie szeregowej oraz budynków wielorodzinnych składających się łącznie ze 183 mieszkań.

W pierwszym etapie zrealizowanym w 2017 roku powstał blok składający się z 39 mieszkań.

W drugim etapie zrealizowanym na przełomie 2022 i 2023 roku powstało kilkanaście domów w zabudowie szeregowej oraz budynek wielorodzinny składający się z 74 mieszkań i garażu podziemnego.

W trzecim etapie, który zostanie ukończony latem 2024 roku powstanie kolejne kilkanaście domów w zabudowie szeregowej.

szeregówki

Domy w zabudowie szeregowej

W ramach budowy Osiedla Wygoda powstały dwa ciągi domów w zabudowie szeregowej. Dwupoziomowe domy mieszczą aż 6 pokoi, co pozwala na komfortowe zamieszkiwanie przez dużą rodzinę.

Dodatkową zaletą „szeregówek” jest sprawdzony i nowoczesny projekt, który obejmuje własny garaż, duży ogród, dwie łazienki, odrębne pomieszczenie typu „pralnia”, jasny i duży salon, ogrzewanie podłogowe na parterze i we wszystkich łazienkach oraz liczne rozwiązania, które zapewniają wysoki komfort mieszkania.

Podobnie jak w przypadku budynków wielorodzinnych na Osiedlu Wygoda – oferowane przez Nas przez domy – dzięki wysokiej klasie energetycznej również gwarantują niskie koszty utrzymania.

Galeria

Nowoczesne mieszkania

W ramach drugiego etapu powstał budynek wielorodzinny składający się z 74 mieszkań o zróżnicowanych układach i metrażach (od 44m2 do 70m2). Wszystkie mieszkania mają balkony lub loggie i zostały wyposażone w trzyszybową stolarkę okienną z roletami zewnętrznymi. Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców jest garaż podziemny.

Zaletą mieszkań na Osiedlu Wygoda jest niski czynsz. Budynek ogrzewany jest z własnej kotłowni gazowej znajdującej się w podziemiach budynku. Takie rozwiązanie gwarantuje najniższe koszty ogrzewania. Mieszkańcy nie są obciążeni kosztem eksploatacji i serwisu piecyków gazowych typu „Junkers”. Jest to rozwiązanie bezpieczne i tanie w użytkowaniu.

Lokalizacja

Lokalizacja wśród zieleni

 

Market Lewiatan – 350m

Market Biedronka – 550m

Rynek oleski – 1100m

Liceum Ogólnokształcące – 900m

Szkoła Podstawowa nr 2 – 1300m

Kościół Bożego Ciała w Oleśnie – 1300m

Osiedle Wygoda zlokalizowane jest na pograniczu miasta Olesno i wsi Świercze w spokojnej malowniczej scenerii, w odległości 1 km od oleskiego Rynku. Całe osiedle otoczone jest lasem, rzeką, polami i ogródkami działkowymi.

Wzdłuż osiedla przebiega ścieżka rowerowa ciągnąca się równolegle do małej obwodnicy Olesna, która prowadzi do wsi Grodzisko (ul. Wygodzka) i Kościoła Świętej Anny w Oleśnie (ul. Leśna). W kierunku centrum miasta prowadzi ścieżka rowerowa oraz chodnik, które swój początek biorą bezpośrednio pod budynkiem wielorodzinnym i łączą się z ulicą Częstochowską na wysokości myjni samochodowej.

Wszystkie drogi, chodniki i ścieżki rowerowe prowadzące do osiedla są w bardzo dobrym stanie. Cała infrastruktura w okolicy jest nowa.

Bezpieczny zakup

Deweloper

Bezpieczeństwo zakupu gwarantuje duża firma rodzinna wywodząca się z Olesna, która od 30 lat prowadzi z powodzeniem liczne przedsięwzięcia związane z branżą budowlaną na terenie Olesna, Kluczborka, Opola oraz w całej Polsce.

Firma De Silva Haus S.A. w najbliższej okolicy zrealizowała:
- osiedle wielorodzinne przy ul. Wolności w Kluczborku składające się z ponad 180 mieszkań (ukończone)
- domy w zabudowie szeregowej przy ul. Jaworowej w Oleśnie (ukończone)
- osiedle West-End Apartments w Opolu przy ul. Domańskiego 109 składające się z 148 mieszkań (zakończenie budowy w lipcu 2021) – www.west-end.pl
oraz tysiące mieszkań w innych miastach w Polsce.

Filarem naszej działalności jest również hotelarstwo – prężnie rozwijamy ogólnopolską sieć hoteli pod marką DeSilva – www.desilva.pl

Facebook