Osiedle Wygoda

NOWOCZESNE OSIEDLE WŚRÓD ZIELENI

Osiedle Wygoda

DEWELOPER Z TRZYDZIESTOLETNIM DOŚWIADCZENIEM

Osiedle Wygoda

WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA

Mieszkania

Osiedle Wygoda

Osiedle Wygoda to pierwsze osiedle w Oleśnie realizowane kompleksowo przez jednego dewelopera z zupełnie nowym układem dróg i infrastrukturą.

Cały kompleks obejmuje budowę kilkudziesięciu domów jednorodzinnych, dwóch ciągów budynków w zabudowie szeregowej oraz budynków wielorodzinnych składających się łącznie ze 183 mieszkań.

W pierwszym etapie zrealizowanym w 2017 roku powstał blok składający się z 39 mieszkań.

W drugim etapie, który jest obecnie realizowany, w szybkim tempie powstaje kilkanaście domów w zabudowie szeregowej oraz budynek wielorodzinny z garażem podziemnym składający się z ponad 70 mieszkań.

W kolejnych etapach będą realizowane dalsze inwestycje – cały projekt osiedla przedstawiają wizualizacje.

Galeria

Nowoczesne mieszkania

W realizacji jest kilkanaście domów w zabudowie szeregowej z ogródkami i garażem o łącznej powierzchni użytkowej od 145m2 do 155m2. Budynki wyposażone będą w trzyszybową stolarkę okienną z roletami zewnętrznymi, ogrzewanie podłogowe, elektryczną bramę garażową i energooszczędny indywidualny piec gazowy marki De Dietrich.

Każdy segment będzie miał własny ogrodzony ogród z ekspozycją na zachód. Dzięki wschodnio-zachodniej ekspozycji budynki są bardzo dobrze naświetlone. Najważniejsze pomieszczenia w domu mają ekspozycję zachodnią dzięki czemu popołudnia spędzone w domu będą bardzo przyjemne dla przyszłych mieszkańców.

Zakończenie robót w tym zakresie zaplanowane jest na IV kwartał 2021 roku. Istnieje możliwość zakupu domów już dziś z gwarantowanym terminem odbioru kluczy i niezmienną ceną.

Lokalizacja

Lokalizacja wśród zieleni

 

Market Lewiatan – 350m

Market Biedronka – 550m

Rynek oleski – 1100m

Liceum Ogólnokształcące – 900m

Szkoła Podstawowa nr 2 – 1300m

Kościół Bożego Ciała w Oleśnie – 1300m

Osiedle Wygoda zlokalizowane jest na pograniczu miasta Olesno i wsi Świercze w spokojnej malowniczej scenerii, w odległości 1 km od oleskiego Rynku. Całe osiedle otoczone jest lasem, rzeką, polami i ogródkami działkowymi.

Wzdłuż osiedla przebiega ścieżka rowerowa ciągnąca się równolegle do małej obwodnicy Olesna, która prowadzi do wsi Grodzisko (ul. Wygodzka) i Kościoła Świętej Anny w Oleśnie (ul. Leśna). W kierunku centrum miasta prowadzi ścieżka rowerowa oraz chodnik, które swój początek biorą bezpośrednio pod budynkiem wielorodzinnym i łączą się z ulicą Częstochowską na wysokości myjni samochodowej.

Wszystkie drogi, chodniki i ścieżki rowerowe prowadzące do osiedla są w bardzo dobrym stanie. Cała infrastruktura w okolicy jest nowa.

Bezpieczny zakup

Deweloper

Bezpieczeństwo zakupu gwarantuje duża firma rodzinna wywodząca się z Olesna, która od 30 lat prowadzi z powodzeniem liczne przedsięwzięcia związane z branżą budowlaną na terenie Olesna, Kluczborka, Opola oraz w całej Polsce.

Firma De Silva Haus S.A. w najbliższej okolicy zrealizowała:
- osiedle wielorodzinne przy ul. Wolności w Kluczborku składające się z ponad 180 mieszkań (ukończone)
- domy w zabudowie szeregowej przy ul. Jaworowej w Oleśnie (ukończone)
- osiedle West-End Apartments w Opolu przy ul. Domańskiego 109 składające się z 148 mieszkań (zakończenie budowy w lipcu 2021) – www.west-end.pl
oraz tysiące mieszkań w innych miastach w Polsce.

Filarem naszej działalności jest również hotelarstwo – prężnie rozwijamy ogólnopolską sieć hoteli pod marką DeSilva – www.desilva.pl

Facebook