Osiedle Wygoda

NOWOCZESNE OSIEDLE WŚRÓD ZIELENI

Osiedle Wygoda

DEWELOPER Z TRZYDZIESTOLETNIM DOŚWIADCZENIEM

Osiedle Wygoda

WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA

Mieszkania

Osiedle Wygoda

Osiedle Wygoda to pierwsze osiedle w Oleśnie realizowane kompleksowo przez jednego dewelopera z zupełnie nowym układem dróg i infrastrukturą.

Cały kompleks obejmuje budowę kilkudziesięciu domów jednorodzinnych, dwóch ciągów budynków w zabudowie szeregowej oraz budynków wielorodzinnych składających się łącznie ze 183 mieszkań.

REALIZACJA

Etap I

W pierwszym etapie powstał budynek wielorodzinny składający się z 39 lokali.

Budynek ten został oddany do użytkowania w 2017 roku i był pierwszym budynkiem wielorodzinnym wybudowanym w Oleśnie od czasów zmiany ustroju i upadku PRL.

Realizacja

Etap II

W drugim etapie budowy Osiedla Wygoda powstał budynek wielorodzinny składający się z 74 mieszkań i garażu podziemnego dla 60 samochodów. Zakończenie budowy miało miejsce w styczniu 2023 roku. Budynek ten stanowi kontynuację zabudowy wielorodzinnej.

Równocześnie w etapie II została zrealizowana budowa kilkunastu domów w zabudowie szeregowej. Zakończenie budowy tej części nastąpiło w grudniu 2022 roku.

REALIZACJA

Etap III

Trzeci etap obejmuje budowę kilkunastu domów w zabudowie szeregowej. Zakończenie tej budowy planowane jest na lato 2024 roku.

W przyszłości konsekwentnie będą realizowane dalsze inwestycje obejmujące budowę trzeciej części budynku wielorodzinnego, domy jednorodzinne wolnostojące, domy w zabudowie bliźniaczej oraz ukończenie budowy sieci dróg wewnętrznych.

Galeria

Nowoczesne mieszkania

W ramach drugiego etapu od marca 2021 roku realizowany jest budynek wielorodzinny składający się z 74 mieszkań o zróżnicowanych układach i metrażach (od 44 m2 do 70m2). Wszystkie mieszkania będą miały balkony lub loggie i będą wyposażone w trzyszybową stolarkę okienną z roletami zewnętrznymi.

Komfort mieszkania zwiększy wielostanowiskowy garaż podziemny. Zakończenie i wydanie mieszkań ich nabywcom zaplonowano na październik 2022 roku. Istnieje możliwość rezerwacji mieszkań z gwarancją ceny i terminu odbioru kluczy do mieszkania.

Lokalizacja

Lokalizacja wśród zieleni

 

Market Lewiatan – 350m

Market Biedronka – 550m

Rynek oleski – 1100m

Liceum Ogólnokształcące – 900m

Szkoła Podstawowa nr 2 – 1300m

Kościół Bożego Ciała w Oleśnie – 1300m

Osiedle Wygoda zlokalizowane jest na pograniczu miasta Olesno i wsi Świercze w spokojnej malowniczej scenerii, w odległości 1 km od oleskiego Rynku. Całe osiedle otoczone jest lasem, rzeką, polami i ogródkami działkowymi.

Wzdłuż osiedla przebiega ścieżka rowerowa ciągnąca się równolegle do małej obwodnicy Olesna, która prowadzi do wsi Grodzisko (ul. Wygodzka) i Kościoła Świętej Anny w Oleśnie (ul. Leśna). W kierunku centrum miasta prowadzi ścieżka rowerowa oraz chodnik, które swój początek biorą bezpośrednio pod budynkiem wielorodzinnym i łączą się z ulicą Częstochowską na wysokości myjni samochodowej.

Wszystkie drogi, chodniki i ścieżki rowerowe prowadzące do osiedla są w bardzo dobrym stanie. Cała infrastruktura w okolicy jest nowa.

Bezpieczny zakup

Deweloper

Bezpieczeństwo zakupu gwarantuje duża firma rodzinna wywodząca się z Olesna, która od 30 lat prowadzi z powodzeniem liczne przedsięwzięcia związane z branżą budowlaną na terenie Olesna, Kluczborka, Opola oraz w całej Polsce.

Firma De Silva Haus S.A. w najbliższej okolicy zrealizowała:
- osiedle wielorodzinne przy ul. Wolności w Kluczborku składające się z ponad 180 mieszkań (ukończone)
- domy w zabudowie szeregowej przy ul. Jaworowej w Oleśnie (ukończone)
- osiedle West-End Apartments w Opolu przy ul. Domańskiego 109 składające się z 148 mieszkań (zakończenie budowy w lipcu 2021) – www.west-end.pl
oraz tysiące mieszkań w innych miastach w Polsce.

Filarem naszej działalności jest również hotelarstwo – prężnie rozwijamy ogólnopolską sieć hoteli pod marką DeSilva – www.desilva.pl

Facebook